O MNIE

Justyna_Szulc-Wiecek

Justyna Szulc-Więcek

Jestem Miłością, ale to nic dziwnego, Ty też.

Dziękuję Ci za spotkanie pośród tych liter.

Nazywam się Justyna Szulc-Więcek i jestem Kreatorką Dobrego Życia.

Od kilku początków – od trzech kierunków studiów, od trzech desek i ponad 30 lat TWORZĘ – głównie wspierające rzeczy oraz preteksty do pięknego dziecięcego rozwoju.

Moja historia jest bardzo zwyczajna. Jako trzecie, ukończyłam wymarzone studia Wzornictwa Przemysłowego. Przez 7 lat pracowałam, jako projektantka, tylko że 6 lat temu wielka asteroida rozbiła mój świat i wyniszczyła pewne gatunki marzeń, tworząc przestrzeń dla nowych. Nastała era macierzyństwa. Przestałam myśleć tylko o projektach dla firm, o wchodzeniu w skomplikowany proces technologiczny i funkcjonalności oświetlenia awaryjnego. Od tej pory biegałam do pracowni i tworzyłam rzeczy dla siebie i mojego Synka oraz dla innych Dzieci i Rodziców.  I tak już zostało –  wciąż tworzę zabawki i meble dla małych i dużych. Takie, które prowokują do kreatywności i wspierają rozwój Dziecka.

Kiedy już raz sięgnęłam po to, co mnie uskrzydla… to ponawiałam to, otwierając się na coraz to nowe możliwości, aktywności i dary.

Im więcej zgody na siebie, tym więcej odkryć.

Tak w moim życiu zagościły instrumenty, z którymi zaprzyjaźniam się do teraz. Śpiew biały niósł mnie głęboko. Akceptacja siebie i praca z rozwojem osobistym i duchowym pozwoliły ujawnić się pięknym darom. Dlatego wśród moich aktywności znajdziesz Pracę w Polu metodą Ustawień Rodzinnych Berta Hellingera, pracę z energią, sesje oczyszczające, czy Rozmowy Poszerzone. Swoją pracę często wspieram dźwiękiem, zapachem. Są to prace przywracające życiową równowagę, głęboko transformujące w formule indywidualnej lub grupowej.

Zaczynam zawsze od siebie – zmieniam rewolucjonizuję, testuję i … podaję dalej co warto przekazać.

Czy to uczenie języków, zabawki, wspierające produkty, czy praca dla ducha i ciała – efektem jest pozytywna zmiana – to mnie niesie i cieszy najbardziej.

Wybierz proszę to, co jest najlepsze dla Ciebie!

KONSULTACJE indywidualne, w których służę Ci swoją wrażliwością? A może wolisz dać ponieść się energii grupowej podczas WARSZTATÓW? Szukasz użytkowych, pięknych PRODUKTÓW wspierających relacje, rozwój Dzieci, czy pracę z olejkami?

A jeśli czujesz, że możemy stworzyć razem coś nowego – napisz koniecznie: justyna@jansestudio.com

Dziękuję Ci, że jesteś!

konsultacje indywidualne

PEWNIE

Surowce z których tworzone są produkty ulilu są certyfikowane pod kątem bezpieczeństwa najmłodszych.

EKOLOGICZNIE

W jasnym STUDIU przykładamy wagę do zrównoważonej produkcji z poszanowaniem pracy wszystkich osób w niej uczestniczących.

NATURALNIE

Rzeczy z jasnego STUDIA pochodzą z natury, przez obserwację, pomysł, ludzkie ręce – nabierają kształtu, a przez zabawę i użytkowanie – wzbudzają szacunek oraz podziw dla przyrody.

MĄDRE MEBLE ORAZ ZABAWKI

Poznaj mądre zabawki i meble dziecięce. Zajrzyj do sklepu i zobacz w jaki sposób przedmioty były używane, z jaką intencją projektowane i wykonywane, zobacz w czym mogą Tobie pomóc.

0
PRODUKTÓW I PROTOTYPÓW
0
DNI PRACY NAD PROJEKTAMI
0
DNI TESTÓW W ŚRODOWISKU DOMOWYM
0
PRODUKTÓW I PROTOTYPÓW

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.