O MNIE

Justyna Szulc-Więcek

Jestem. To najbardziej podstawowe i najmocniejsze, co mogę o sobie powiedzieć.
Ukończyłam trzy kierunki studiów, dwa na Uniwersytecie Śląskim, jeden na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Paleta na start była więc dosyć szeroka. Jeśli potrzebujesz więcej twardych biograficznych faktów i doświadczeń – pytaj – chętnie opowiem.
Serce nawigowało bezbłędnie na drogę zawodową związaną z tworzeniem. Jak na osobę po Wzornictwie Przemysłowym przystało, projektuję przedmioty, które odpowiadają na potrzeby, rozwiązują problemy, są mądre, ekologicznie i piękne. Rozkoszuję się możliwością dawania moim Odbiorcom rzeczy, które im towarzyszą, cieszą, wspierają, które wprawiają ich w zachwyt.

Jakiś czas temu, bez wyraźniej zewnętrznej przyczyny, pobrzmiewało w mojej głowie, by grać… na bębnie… i tak się stało.
Od ponad roku uczę się u niekwestionowanego mistrza – Jacka Żelazka. Pod jego uważną opieką „urodziłam” swój bęben szamański, a drugi, obręczowy stworzył on dla mnie. Ta droga wciąż otwiera NOWE. Przyjmuję je z ogromną radością i ochotą na więcej.
Jako rasowy „nie-graj” i „nie-śpiew”, odpowiednio przetrenowany ocenami w dzieciństwie, jestem niezwykle zaskoczona tą drogą, jej obfitością, mocą i napotkanymi na niej ludźmi – ogromnie się nią delektuję, a poziomy swobody jakie się we mnie, w związku z nią otwarły, przekraczają moje najśmielsze oczekiwania.

Podróżuję w przestrzeniach fizycznych i duchowych. Każda podróż to dla mnie przyjemność, wiedza, doświadczenie. Uwielbiam być w różnych miejscach na Ziemi. A podróże duchowe zaskakują i zachwycają mnie nieustannie. W tym aspekcie łączę różne metody. Od „pracy w polu” metodą Berta Hellingera, poprzez własną metodę pracy „oczyszczania”, aż po szamanizm. Czy to kwestia daru? Możliwe, że tak, choć bardziej chyba nawet, otwartości na niego. Jeśli zdecydujesz na taki rodzaj pracy ze mną – to będę pozostawiała Tobie bardzo dużą autonomię – odkryjesz również, ile Ty możesz.

Tworzę rzeczy – według własnych projektów, a także na zlecenie. Jestem wolną strzelczynią w branży projektowej.
jasne STUDIO dało mi przestrzeń na to, by wdrażać swoje pomysły w życie – korzystam z tej możliwości pełnymi garściami – w ARCHIWUM możesz zobaczyć moje poprzednie projekty. Z ogromną satysfakcją podejmuję się wyzwań projektowych, uczę języka technologii potrzebnego do realizacji danego zlecenia. Mam wieloletnich powracających klientów. Moje loga bardzo długo są aktualne, eleganckie i dobrze reprezentują biznesy moich Zleceniodawców. Wypuszczam na świat pomysły, które do mnie przychodzą. Wypuszczam je przez ręce, by zagościło wśród nas więcej dobrego i mądrego w materii. Piszę to ze spokojem. Kiedyś krygowałabym się, teraz patrząc na moje prace, myślę sobie, że to przecież prawda.

Towarzyszę zawodowo i prywatnie. Jestem obecna w tu i teraz, dla mie, dla moich bliskich, towarzysze poprzez moje przedmioty, a także w przestrzeni ducha. Kiedy sięgnę pamięcią zawsze to robiłam, tylko w mniej świadomy sposób. Kiedy otwarła się przede mną droga pracy duchowej dla innych, podjęłam ją w zaufaniu, że to kolejny krok, by umożliwić teraz zmianę na lepsze, w wielu życiach. Praca duchowa związana jest z podróżowaniem i zaglądaniem w rzeczywistość duchową. W zależności od metody, podejścia przynoszę efekty działań, ukojenie, obrazy, informacje. Mogę wybrać wiele dróg w tym aspekcie mojej aktywności. Mogę być nauczycielką, mentorką, przewodniczką – wybrałam jednak TOWARZYSZENIE – w moim odczuciu najłagodniejszą formę bycia przy drugim człowieku, robiącą na niego miejsce, w jego pełni, jego mądrości serca i unikatowości. To jest też o odpowiedzialności – za siebie. Każdy jest odpowiedzialny za siebie, czasem potrzebuje tylko obecności drugiego, by coś zrobić, na coś się odważyć, w przestrzeni duchowej też tak bywa.

Kontakt.

Najefektywniejszy kontakt ze mną jest poprzez WhatsApp lub SMSa. Bardzo rzadko używam Messengera, więc jeśli da się go uniknąć to idealnie, jeśli nie – proszę Cię o cierpliwość i powiadomienie innym kanałem, że czeka tam na mnie wiadomość.


Na maile odpowiadam, jednak mam nieco rzadszy rytm sprawdzania poczty niż codzienny.
Mój telefon: +48 690 503 303

Jak odbywają się sesje, spotkania ze mną?

* NA ŻYWO
W Zabrzu, w jasnym STUDIU, po uprzednim umówieniu terminu spotkania poprzez WhatsApp, SMSa lub maila.
Możemy też spotkać się u Ciebie – wówczas cena zmieni się, w związku z kosztami dojazdu – do omówienia.

* ON-LINE
Na żywo poprzez połączenie video na popularnym komunikatorze. Takie spotkanie odbywa się w czasie rzeczywistym, towarzyszysz mi przez cały czas.

* ZDALNIE
Umawiamy się poprzez WhatsApp, SMSa na dany dzień. Kiedy zaczynam pracę daję Ci znać. Ty działasz według swojego planu wiedząc, że sesja się odbywa. Bezpośrednio po sesji lub następnego dnia przesyłam plik dźwiękowy z relacją z sesji, czasami obejmuje on elementy dźwięków, gry na instrumentach wydarzające się podczas sesji, które mogą być w późniejszym czasie ponownie przez Ciebie odtwarzane. Nie jest to regułą, gdyż sesje są bardzo zindywidualizowane.
Jeśli zamawiasz zindywidualizowaną medytację prowadzoną, sesję dźwiękową z intencją, wówczas dopisek „ZDALNIE” oznacza, że nagrywam pliki bez Twojego udziału na żywo i wysyłam Ci w umówionym terminie (umawiamy się poprzez WhatsApp lub SMSa)

Dziękuję, że jesteś 🙂

PEWNIE

Surowce, z których tworzę produkty w jasnym STUDIU są certyfikowane pod kątem zrównoważonego pozyskiwania i bezpieczeństwa najmłodszych, jeśli są im dedykowane.

EKOLOGICZNIE

W jasnym STUDIU przykładam wagę do zrównoważonej produkcji z poszanowaniem materiałów oraz pracy wszystkich osób w niej uczestniczących.

NATURALNIE

Rzeczy z jasnego STUDIA pochodzą z natury, przez obserwację, pomysł, dłonie – nabierają kształtu, a przez użytkowanie – wzbudzają szacunek oraz zachwyt dla natury, jej piękna i tego co wnosi w nasze życie, nawet przetworzona.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.