drobniuszka

zabawka edukacyjna

.

drobniuszka

Poduszka w estetyce pasującej do świata dorosłych, zaprasza do zabawy i rozmowy, do wspominania i tworzenia przyjaznego dziecku środowiska.

 Pozwala na swobodny kontakt z małymi rozmiarami już od wieku niemowlęcego. Uporządkowana matryca wielkości jest punktem wyjścia do bardzo ciekawego słownictwa skupiającego się wokół DROBNIUSZKI, a gdy dodamy miękkie i twarde kulki zaszyte losowo pod wierzchnią warstwą tkaniny odkryjemy, że możemy z jej udziałem wymyślać całe mnóstwo zabaw, które dobrze wpłyną na chęć odkrywania świata, pamięć, wiedzę i motorykę małą dziecka.

.

POZWALA NA BEZPIECZNY KONTAKT Z MAŁYMI ROZMIARAMI

Ciekawość świata u niemowląt, chęć badania drobiazgów może być zaspokojona między innymi dzięki DROBNIUSZCE. Kuleczki przyszyte do pierwszej warstwy materiału, powleczone kolejną, obwiązane u podstawy i jeszcze raz przeszyte są bezpieczne dla dzieci, które badają świat ustami.

pobudza do zabawy

Zdyscyplinowana matryca wielkości skupia ciekawe słownictwo wokół DROBNIUSZKI, a losowo ukryte pod tkaniną kulki twarde i miękkie są elementem stymulującym do dalszego odkrywania DROBNIUSZKI.

angażuje zmysły

Dzięki temu Mały Odkrywca lepiej zapamiętuje wnioski, do których doszedł.

fascynuje

W moim domowym laboratorium testowym, główny Tester (wówczas czteromiesięczny) już na etapie powstawania pierwszego prototypu nie mógł się oprzeć urokowi DROBNIUSZKI, podobnie inne dzieci, które z radością testowały kolejne prototypy.
Dziękuję mój kochany, nieletni zespole wdrożeniowy!

wspiera kreatywność

Po pewnym czasie dziecko samodzielnie proponuje zabawy – to siła zabawki otwartej, czyli open-ended toy.

dorosły design

DROBNIUSZKA odnajdzie się w przestrzeni dorosłych oraz dzieci, dzięki temu może stanowić element wystroju wnętrza u osób, u których dziecko jest częstym gościem. Pod jego nieobecność sympatyczne przypomina o Małym Człowieku i przez cały czas służy jako w pełni funkcjonalna poduszka.

Współtwórzmy jasne rzeczy

– by życie stawało się coraz spokojniejsze, przyjemniejsze i łatwiejsze.

Justyna_Szulc-Wiecek

Podziel się swoimi doświadczeniami, opisz swoje obserwacje.

Napisz na adres: justyna@jasnestudio.com

lub użyj formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.