WARSZTATY

Prowadzę warsztaty arteterapeutyczne podczas których odbywamy z Uczestnikami podróż do Wewnętrznego Dziecka, a następnie do siebie w tu i teraz i otwieramy możliwość transformacji. To wszystko przy pomocy farb, markerów – liczy się tu proces, a nie efekt wizualny, jednocześnie to że można zobaczyć zapis procesu ma ogromne znaczenie.

Prowadzę warsztaty MOC KOBIETY podczas których przywracamy stan równowagi, łączymy procesy zachodzące w ciele i psychice z szacunkiem, wiedzą i zarządzaniem własną energią, odtwarzamy zapomniane drogi do źródła i odzyskujemy MOC

Zajęcia warsztatowe z Dziećmi są moją codziennością w wolnościowej Serduszkowej Nieszkole – tu w zależności od potrzeby puszczam wodze fantazji i płyniemy przez zajęcia muzycze, plastyczne, językowe do zamierzonego celu.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w swojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.